Karnisz-e.pl   Karnisze dla Ciebie

Strona główna » Kim jesteśmy
Kontakt
Systemy płatności
  • PayU
  • Przelewy24
BEZPIECZNE ZAKUPY

Twoje dane są chronione certyfikatem bezpieczeństwa SSL


certyfikat SSL dla sklepu karnisz-e.pl
Nowości w sklepie
123456

Kim jesteśmy

Kto?


Właścicielem strony sklepu internetowego karnisz-e.pl jest firma MDecor studio Ewa Młynczyk z siedzibą w Warszawie 00-020, ul. Chmielna 2/31 wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez Ministra Gospodarki. NIP 5261049203.
 

Dlaczego?


Sprzedaż internetową online prowadzimy już od 2012 roku, natomiast wcześniej - od roku 2000 - zajmowaliśmy się indywidualnym kompleksowym wystrojem okien. Projektowaliśmy dekoracje okien dbając o utrzymanie ich spójności ze stylistyką wnętrz, dobieraliśmy tkaniny, sposoby ich upięcia i zawieszenia, dopasowywaliśmy odpowiednie karnisze i dodatki dekoracyjne. Z naszych usług skorzystały przez ten czas setki klientów indywidualnych i zinstytucjonalizowanych. Lata pracy w branży dekoracji okien sprawiły, że mamy o tym ogromną wiedzę i doświadczenie, i możemy służyć pomocą w wyborze najlepszego dla Państwa rozwiązania.

Dwadzieścia lat specjalizacji w branży dekoracji okien, praca w bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami, którym aranżowaliśmy okna w kompleksowy sposób - od projektu do zawieszenia dekoracji - wyróżnia nas na tle konkurencji, dla której wybór asortymentu do dekoracji okien jakże często bywa przypadkowy, a artykuły te są jednym z wielu działów, podobnie jak w sklepach wielobranżowych czy hipermarketach.
Dla nas każdy klient jest ważny i traktujemy  go indywidualnie, rozumiejąc jego szczególne potrzeby i oczekiwania.
 

Co?


Sklep karnisz-e.pl oferuje wiele gotowych pomysłów na zawieszenie dekoracji okiennych, zarówno karnisze, które możecie Państwo dopasować do różnego stylu wnętrz (nowoczesnych, klasycznych czy stylowych) i własnego gustu, jak i inne niestandardowe sposoby upięcia i zawieszenia firan i zasłon przy pomocy rozmaitych klamer i efektownych haczyków.
Nieustannie śledzimy nowe trendy w aranżacji okien i poszukujemy atrakcyjnych i innowacyjnych produktów, które możemy Państwu zaoferować, aby pomóc stworzyć oryginalną i niepowtarzalną dekorację. Dbamy o jakość oferowanych artykułów i o ich funkcjonalność. Starannie wybieramy dostawców, z którymi współpracujemy przez długie lata, bazując na obustronnym zaufaniu.
Dlatego dokonując zakupu w naszym sklepie możecie Państwo mieć pewność, że otrzymacie produkty odpowiedniej jakości i ze znanego źródła.
 

A jeśli?


Jeśli w sklepie karnisz-e.pl nie znajdziecie gotowego rozwiązania pasującego do Waszych potrzeb, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możecie Państwo także skorzystać z formularza kontaktowego na stronie sklepu. Opiszcie swój problem, a my znajdziemy najlepszy sposób na jego rozwiązanie i skonfigurujemy odpowiedni karnisz i dobierzemy dodatki.

 

Sprawdź!


Zapraszamy do kontaktu:
telefonicznego:   22 240 75 12,  509 814 102
mailowego:   sklep@karnisz-e.pl lub przez formularz sklepu

oraz do zakupów w naszym sklepie karnisz-e.pl.
 

Karnisze Square Line G-Tech w nowoczesnej aranżacji
foto: MDecor studio

Wybierz styl, który najlepiej oddaje Twoją indywidualność i pasuje do wystroju Twojego mieszkania:

 

Karnisze nowoczesne

  
 
   foto: Marcin Dekor
 

Karnisze profilowe - nowoczesna linia Square Line

 
 
foto: Marcin Dekor
 

Multifunkcyjny szynowy system karniszowy Top Line

 
Modułowy system karniszowy Top Line
 foto: Marcin Dekor
 
 

Karnisze stylowe i klasyczne

 
 
foto: Marcin Dekor

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Ustawienia ciasteczek możesz zmienić w swojej przeglądarce.Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu