Strona główna » Wszystkie Artykuły

Wszystkie Artykuły

Smart Blinds sprytny sposób na sterowanie elektryczne roletą z łańcuszkiem

 Zmień sterowanie łańcuszkowe swoich rolet na elektryczne. Ustaw czas automatycznego zasłaniania i odsłaniania lub steruj swoimi roletami za pomocą aplikacji telefonicznej. Bez prowadzenia instalacji elektrycznej i remontu. To możliwe z  bateryjnym silnikiem elektrycznym Smart Blinds napędzającym łańcuszek rolety.
 

Karnisze Residence Ø 35 klasyczny szyk i elegancja

 Dodaj splendoru dekoracji okiennej i wnętrzu. Kolekcja Residence to nowa linia metalowych karniszy o imponującej średnicy 35 mm ze stylowymi końcówkami o równie okazałej wielkości i wyrafinowanej formie.
 

Rolety rzymskie - elegancja i funkcjonalność

 Roleta rzymska to szczególny rodzaj zasłony, podnoszonej za pomocą linek podciągających, umocowanych do dolnej krawędzi rolety. W miarę podciągania rolety do góry jej tkanina składa się w poziome fałdy, które układają jedna za drugą. Po całkowitym opuszczeniu rolety tkanina jest płasko rozpostarta.
 

System Quick Wave - zawsze uporządkowane zasłony

  Masz już dość bałaganu na oknie?  System quick wave pomoże Ci utrzymać zasłony w idealnym porządku.
Tkanina upięta na systemie quick wave układa się równomiernie w eleganckie proste fałdy, tworzące linię falistą, niezależnie
od pozycji zasłony. Fałdy układają się same, bez potrzeby ręcznego ustawiania i modelowania zasłony / firanki.
 

Jaki karnisz na okno narożne lub wykusz

 Karnisze na okna narożne i wykusze stanowią wyzwanie dla projektanta dekoracji takich okien. Jak zamontować karnisz na okna osadzone przy narożnikach ścian? Mamy na to rozwiązania, które opisujemy w tym artykule. 

 

Karnisze gięte – dopasuj karnisz do kształtu łukowego okna lub ściany

 Nie wszystkie okna są standardowo prostokątne. Coraz częściej we współczesnym budownictwie zdarzają się łamane lub wygięte w łuk wykusze, a także okna zwieńczone łukiem. Dekoratorzy okien nazywają je nie bez przyczyny oknami trudnymi.

Karnisz Square Line – atrakcyjna nowoczesna forma i design, wiele zastosowań i możliwości.

 Jeśli poszukujesz nowoczesnego, niestandardowego rozwiązania dla Twoich okien i dodatkowo niezwykle funkcjonalnego, to karnisz Square Line jest dla Ciebie idealny. Podstawę karnisza Square Line stanowi aluminiowy profil szynowy, który w zależności od zastosowanych akcesoriów dostarcza mnóstwo funkcjonalności oraz możliwości aranżacyjnych. Jakie to są możliwości?

Ale po co mi karnisz

 Czy we współczesnych wnętrzach jest miejsce na karnisze? Czy karnisze są jeszcze w modzie w aranżacji okien? Odpowiadamy w tym artykule.

Karnisz a dekoracja okien

 W  artykule przedstawiamy krótko  ewolucję karnisza  od wieszaka do dzieła sztuki.

Agrafki czy żabki?

 Jak zawiesić tkaninę zasłony czy firanki na karniszu? Karnisze mogą być wyposażone w agrafki lub w żabki. Jeśli nie są, to należy je kupić osobno. Co wybrać: żabki czy agrafki – podpowiadamy w tym artykule.

Jak ustalić prawidłowo długość karnisza?

 Zamawiana długość karnisza zawsze dotyczy długości drążka bez zakończeń. Zatem należy mieć świadomość, że zakończenia faktycznie przedłużą karnisz o swoją długość z obu stron.

Jak zamontować karnisz?

 Montaż karnisza nie jest skomplikowaną sprawą i każdy domowy majsterkowicz będzie w stanie go wykonać. W tym artykule prezentujemy porady, które ułatwią zrealizowanie tego zadania. Zdecyduj o miejscu montażu, zdejmij miarę, wyznacz położenie wsporników i do dzieła.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Ustawienia ciasteczek możesz zmienić w swojej przeglądarce.Więcej informacji o ciasteczkach tutaj .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu