Karnisz-e.pl   Karnisze dla Ciebie

Strona główna » Wszystkie Artykuły
Kontakt
Systemy płatności
  • PayU
  • Przelewy24
BEZPIECZNE ZAKUPY

Twoje dane są chronione certyfikatem bezpieczeństwa SSL


certyfikat SSL dla sklepu karnisz-e.pl
Nowości w sklepie
123456

Wszystkie Artykuły

Karnisze Residence Ø 35 klasyczny szyk i elegancja

Dodaj splendoru dekoracji okiennej i wnętrzu. Kolekcja Residence to nowa linia metalowych karniszy o imponującej średnicy 35 mm ze stylowymi końcówkami o równie okazałej wielkości i wyrafinowanej formie.
 
 

Rolety rzymskie - elegancja i funkcjonalność

Roleta rzymska to szczególny rodzaj zasłony, podnoszonej za pomocą linek podciągających, umocowanych do dolnej krawędzi rolety. W miarę podciągania rolety do góry jej tkanina składa się w poziome fałdy, które układają jedna za drugą. Po całkowitym opuszczeniu rolety tkanina jest płasko rozpostarta.
 
 

System Quick Wave - zawsze uporządkowane zasłony

  Masz już dość bałaganu na oknie?  System quick wave pomoże Ci utrzymać zasłony w idealnym porządku.
Tkanina upięta na systemie quick wave układa się równomiernie w eleganckie proste fałdy, tworzące linię falistą, niezależnie
od pozycji zasłony. Fałdy układają się same, bez potrzeby ręcznego ustawiania i modelowania zasłony / firanki.
 
 

Karnisze gięte – dopasuj karnisz do kształtu łukowego okna lub ściany

  Nie wszystkie okna są standardowo prostokątne. Coraz częściej we współczesnym budownictwie zdarzają się łamane lub wygięte w łuk wykusze, a także okna zwieńczone łukiem. Dekoratorzy okien nazywają je nie bez przyczyny oknami trudnymi.
 
 

Karnisz Square Line – atrakcyjna nowoczesna forma i design, wiele zastosowań i możliwości.

  Jeśli poszukujesz nowoczesnego, niestandardowego rozwiązania dla Twoich okien i dodatkowo niezwykle funkcjonalnego, to karnisz Square Line jest dla Ciebie idealny. Podstawę karnisza Square Line stanowi aluminiowy profil szynowy, który w zależności od zastosowanych akcesoriów dostarcza mnóstwo funkcjonalności oraz możliwości aranżacyjnych. Jakie to są możliwości?
 

Karnisz a dekoracja okien

  W  artykule przedstawiamy krótko  ewolucję karnisza  od wieszaka do dzieła sztuki.

Agrafki czy żabki?

Jak zawiesić tkaninę zasłony czy firanki na karniszu? Karnisze mogą być wyposażone w agrafki lub w żabki. Jeśli nie są, to należy je kupić osobno. Co wybrać: żabki czy agrafki – podpowiadamy w tym artykule.
 

Jak ustalić prawidłowo długość karnisza?

Zamawiana długość karnisza zawsze dotyczy długości drążka lub profilu bez zakończeń.  Zatem należy mieć świadomość, że zakończenia faktycznie przedłużą karnisz o swoją długość z obu stron. 

Jak zamontować karnisz?

Montaż karnisza nie jest skomplikowaną sprawą i każdy domowy majsterkowicz będzie w stanie go wykonać. W tym artykule prezentujemy porady, które ułatwią zrealizowanie tego zadania. Zdecyduj o miejscu montażu, zdejmij miarę, wyznacz położenie wsporników i do dzieła.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Ustawienia ciasteczek możesz zmienić w swojej przeglądarce.Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu