Karnisz-e.pl   Karnisze dla Ciebie

Strona główna1 » Mechanizmy do Rolet Rzymskich
Kontakt
Systemy płatności
  • PayU
  • Przelewy24
BEZPIECZNE ZAKUPY

Twoje dane są chronione certyfikatem bezpieczeństwa SSL


certyfikat SSL dla sklepu karnisz-e.pl

Mechanizmy do Rolet Rzymskich

Mechanizmy do Rolet Rzymskich Rolety rzymskie to bardzo prosty w formie, a jednocześnie niezwykle efektowny sposób na dekorację okien. Pasują do wnętrz o różnych stylach, zarówno klasycznych jak i ultranowoczesnych. Wyznacznikiem stylu dla rolety rzymskiej jest zastosowana w niej tkanina i wykończenie, np. falbany, kokardy, podwiązania, lamowania itp.

Odmianą rolet podnoszonych są marszczone rolety austriackie, londyńskie, weneckie i festonowe. Poszczególne typy tych rolet różni sposób marszczenia  i układania się tkaniny podczas podciągania rolety.
Do funkcjonowania rolety niezbędny jest specjalny mechanizm (system), który umożliwia jej podciąganie. Mechanizm jest jednakowy dla wszystkich rodzajów rolet: rzymskich ze szprosami lub bez, austriackich, weneckich, festonowych.

W tej kategorii sklepu znajdziesz różne rodzaje mechanizmów do rolet rzymskich i do pozostałych odmian rolet liftowanych: system łańcuszkowy zamknięty i otwarty, systemy półautomatyczne z samoczynnym opuszczaniem rolety, podwójny system do obsługi dwóch rolet (dzień/noc).
 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje