Strona główna » Smart Blinds sprytny sposób na sterowanie elektryczne roletą z łańcuszkiem

Smart Blinds sprytny sposób na sterowanie elektryczne roletą z łańcuszkiem

System łańcuszkowy jest najbardziej popularnym sposobem sterowania roletami, zarówno zwykłymi zwijanymi jak też rzymskimi.

 

Automatyczne elektryczne systemy roletowe są bardzo wygodne w użyciu ale też znacznie droższe i wymagają doprowadzenia instalacji elektrycznej do każdej rolety.
 

Zmień swoje rolety na sterowane elektrycznie

 

Ze Smart Blinds możesz przetransformować swoje zwykłe rolety łańcuszkowe w rolety elektryczne i to bez ponoszenia dużych kosztów systemów oraz bez przeprowadzania rujnującego remontu w domu.

 

Smart Blinds to mały silniczek elektryczny, który wystarczy założyć na pętlę łańcuszka sterującego roletą (w dolnej części pętli) i przymocować go do ściany (w przypadku rolety zawieszonej nad oknem) lub do ramy okna (gdy roleta jest umocowana do skrzydła okiennego). Mocowanie silniczka jest możliwe na kołki i wkręty (do muru) lub bezinwazyjnie za pomocą taśmy klejącej (jeśli do ramy skrzydła).

Silnik akumulatorowy Smart Blinds
 

Silniczek Smart Blinds jest wyposażony w akumulator, który ładuje się za pomocą ładowarki tak jak np. telefon.

 

Silniczek napędza mechanizm łańcuszka rolety.


Sterowanie elektryczne roletą z silnikiem Smart Blinds jest możliwe na kilka sposobów:

  • Za pomocą przycisków na silniku - góra / dół. Na silniczku ustawiamy położenia krańcowe - górne i dolne położenie rolety (dowolne wg uznania dokąd ma się roleta opuszczać i jaką pozycję górną chcemy uzyskać). System zapamiętuje te ustawienia, więc aby uruchomić roletę wystarczy wcisnąć i chwilę przytrzymać odpowiedni przycisk i nie trzeba czekać aż roleta znajdzie się w odpowiedniej pozycji. Jeśli chcesz aby roleta zatrzymała się w innym miejscu niż ustawione położenie krańcowe wystarczy, że podczas jej ruchu przyciśniesz ponownie dowolny przycisk i roleta zatrzyma się tam gdzie  chcesz.
Silniczek Smart Blinds podłączony do łańcuszka rolety
  • Możesz też zainstalować na swoim smartfonie darmową aplikację, która umożliwia zdalne sterowanie roletą z telefonu. Przesuwając palcem po ekranie telefonu ustawisz roletę w odpowiedniej pozycji.
  • Aplikacja umożliwia także zaprogramowanie godzin odsłaniania i zasłaniania rolety. Nie musisz więc wstawać z kanapy aby zasłonić okno. A nawet w ogóle nie musisz myśleć o tym, że trzeba to zrobić. Aplikacja wykona sama to zadanie o wyznaczonej godzinie.
 
Sterowanie roletą Smart Blinds z aplikacjiPanel aplikacji sterującej roletą Smart Blinds
 

Silniczek Smart Blinds współpracuje z popularnymi łańcuszkami o różnej wielkości i rozstawie koralików, a także ze sznurami sterującymi.

Rodzaje łańcuszków współracujących z silnikiem Smart Blinds
 

Naładowanie akumulatora może być podtrzymywane przez mały panel słoneczny, który za pomocą plastykowych przyssawek można umocować do szyby.

 

Silniczek oraz panel słoneczny jest dostępny w kilku kolorach:

  • białym
  • szarym
  • antracytowym
  • brązowym     

co pozwala na dopasowanie do aranżacji okna i wtopienie go w kolorystykę otoczenia rolety.

 

Zautomatyzuj swoje rolety za pomocą naszego sprytnego silnika Smart Blinds.

Przejdź do produktu >>>


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Ustawienia ciasteczek możesz zmienić w swojej przeglądarce.Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu