Strona główna » System Quick Wave - zawsze uporządkowane zasłony

System Quick Wave - zawsze uporządkowane zasłony

Regularne, równomiernie rozmieszczone fałdy
 

Masz już dość bałaganu na oknie? System quick wave pomoże Ci utrzymać zasłony w idealnym porządku.
Tkanina upięta na systemie quick wave układa się równomiernie w eleganckie proste fałdy, tworzące linię falistą, niezależnie od pozycji zasłony. Fałdy układają się same, bez potrzeby ręcznego ustawiania i modelowania zasłony / firanki.

 

Jak to działa?

System składa się z suwaków oczkowych, które połączone są ze sobą sznureczkiem i rozmieszczone na nim w stałych odległościach: co 6 cm lub co 8 cm oraz specjalnej taśmy którą należy przyszyć do tkaniny. Taśma jest wyposażona w system kieszonek, w które wpinamy haczyki typu ślimaczki, które zawiesza się na oczkach suwaków. Ślimaczki wpinamy odliczając liczbę kieszonek w zależności od zastosowanego naddatku tkaniny na utworzenie fałd.
Kieszonki taśmy mają szerokość 10 mm, dzięki czemu łatwo można przeliczyć ilość materiału i jego naddatek.

 

System Quick Wave - elementy
 

Po zasłonięciu zasłony fałdy równomiernie się rozciągają (sznureczek łączący suwaki napina się), po zsunięciu na bok tworzą uporządkowany pakiet.

 

Tak wyglądają elementy systemu:

System Qick Wave - elementy
 

Ile potrzeba materiału?

Sam lub sama decydujesz o ilości materiału na firankę czy zasłony. Jednak aby mogły się utworzyć fałdy potrzeba co najmniej 1,5 raza więcej tkaniny niż wynosi długość karnisza.
Im więcej użyjesz materiału, tym głębsze będą fałdy.

 

System Quick Wave - obliczanie ilości materiału
 

Masz mało miejsca poza światłem okna?

 

System quick wave jest idealny do zastosowania na oknach, które są położone blisko sąsiedniej ściany lub przy których jest blisko zabudowa albo stoją meble. Po zsunięciu zasłony fałdy ścieśniają się blisko siebie i zasłona zajmuje bardzo mało miejsca, a jednocześnie wygląda efektownie.

 

Jaki karnisz jest potrzebny do systemu quick wave?

 

System quick wave pracuje na systemach szynowych i profilowych. Istnieje kilka  rodzajów suwaków. Suwaki z niską główką pasują do profili okrągłych Ø 19 mm, suwaki z wysoką główką pasują do systemu Square Line oraz do profili Kwadro, jeszcze inne są suwaki do aluminiowych szyn sufitowych. System suwaków powinien pochodzić od producenta karnisza i być dopasowany do konkretnego typu.


 

Efekt finalny - elegancki wygląd i niezwykle prosta obsługa

System Quick Wave aranżacja

 

System doskonale zdaje egzamin na łukach. Fałdy pozostają w tym miejscu idealnie równe, bez potrzeby układania.

 

System Quick Wave dostępny jest na indywidualne zamówienie. Aby go zamówić skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub telefonicznie 22 240 75 12

 

Ale ja już mam karnisz, jak mogę uzyskać efekt fali bez jego wymiany?

 

W nowej ofercie posiadamy również uniwersalną taśmę wave, która pasuje do wszystkich typów karniszy i nie wymaga specjalnych ślizgaczy. Ta uniwersalna taśma współpracuje nie tylko z karniszami szynowymi, ale także z drążkami na kółeczka. Można ją połączyć z agrafkami, wszelkiego typu haczykami, a nawet z klasycznymi żabkami.

 

Taśma uniwersalna wave jest jest zespolona z wewnętrzną taśmą ściąganą sznureczkami, podobnie tak zwykłe taśmy do układania zasłon. Po ściągnięciu sznureczków z tyłu taśmy tworzą się fałdki zakładkowe, których ilość zależy od skali upięcia.

 

Uniwersalna taśma wave stanowi alternatywę dla tych z Państwa, którzy posiadają już karnisze i nie chcą ich wymieniać albo chcą posiadać możliwość wyboru sposobu upięcia zasłon, nie ograniczając jej wyłącznie do fali.Taśma uniwersalna wave - widok z tyłu zasłony.

 
Uniwersalna taśma wave zastosowana do karnisza z kółeczkami

 
Uniwersalna taśma wave zastosowana na karniszu szynowym.

Zobacz wszystkie uniwersalne taśmy wave w sklepie karnisz-e.pl.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Ustawienia ciasteczek możesz zmienić w swojej przeglądarce.Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu