Karnisz-e.pl   Karnisze dla Ciebie

Strona główna1 » Karnisze do zazdrostek, mini
Kontakt
Systemy płatności
  • PayU
  • Przelewy24
BEZPIECZNE ZAKUPY

Twoje dane są chronione certyfikatem bezpieczeństwa SSL


certyfikat SSL dla sklepu karnisz-e.pl

Karnisze do zazdrostek, mini

Są takie okna, nad którymi nie ma możliwości zawieszenia karnisza. Bywa też tak, że chcemy wykorzystać parapet do np. ekspozycji dekoracyjnych przedmiotów lub jako dodatkowe miejsce do przechowywania częśto używanych rzeczy (np. na parapecie okna kuchennego). Firanki czy zasłony zawieszone na karniszu nad oknem w takim przypadku utrudniają dostęp do tej powierzchni. Dobrym rozwiązaniem jest wtedy zawieszenie delikatnych firaneczek, tzw. zazdrostek, bezpośrednio na ramie okiennej. Taka firaneczka przylega do szyby i pozostawia wolną przestrzeń parapetu do zagospodarowania. 
Pręty zazdrostkowe, które oferujemy w tej kategorii są całkowicie bezinwazyjnie mocowane do listew przyszybowych okna i umożliwiaja dowolną zmianę wysokości.
W kategorii mini karniszy umieściliśmy też karnisze uchylne, które mają zastosowanie np. do okien umieszczonych w głębokich wnękach  (np. wykuszach, mansardach), w których nie ma miejsca na montaż zwykłego karnisza. Karnisze uchylne obracają się o 90º podobnie jak skrzydła okna.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
kolor