Strona główna » Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Potwierdzenie przyjęcia zamówienia

 

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z informacją o złożonym zamówieniu. W przypadku dokonania płatności elektronicznej przystąpimy do realizacji zamówienia zaraz po jego otrzymaniu. Jeśli wybierzesz płatność przelewem to zamówienie skierujemy do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu. Na każdym etapie realizacji zamówienia będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.
Zamówienia realizujemy w dni robocze. W przypadku złożenia i opłacenia zamówienia w sobotę, niedzielę lub inny dzień wolny od pracy, do realizacji przystąpimy w kolejnym dniu roboczym.

 

Czas realizacji zamówienia = czas skompletowania zamówienia + czas dostawy przez firmę przewozową. Przewidywany czas skompletowania zamówienia wynosi 2-4 dni roboczych. Przewidywany czas dostawy w przypadku Firmy Kurierskiej to 1-2 dni robocze (z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).

 

Termin otrzymania przesyłki wynosi do 3-5 dni roboczych od czasu otrzymania przez nas Twojej płatności.

 

Zamówienia niestandardowe, wymagające dodatkowych działań w celu dostosowania ich do indywidualnych życzeń Klienta, mają dłuższy termin realizacji. Termin ten zwykle wynosi do 7-miu dni roboczych, w indywidualnych przypadkach jest odrębnie uzgadniany z Kupującym.

 

Dostępność produktów

Po otrzymaniu płatności zamówienie kierujemy bezpośrednio do realizacji. Standardowo zamówienia są realizowane w okresie 2 do 3 dni roboczych. Czasami może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas realizacji się przedłuży (np. z powodu braku pewnych komponentów zamówienia lub z przyczyn losowych niezależnych od sklepu), w takim przypadku poinformujemy Cię o tym niezwłocznie.

 

Forma płatności

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.
  • Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Więcej informacji o formach płatności znajdziesz » Płatności

 

Forma dostawy

  • Dostawę realizuje firma kurierska. W zależności od długości przesyłki jest to DPD, UPS lub TNT. Termin doręczenia zamówienia zazwyczaj wynosi 1-2 dni robocze.

Więcej informacji o formach dostawy znajdziesz » Formy i koszt dostawy


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Ustawienia ciasteczek możesz zmienić w swojej przeglądarce.Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu