Strona główna » Informacje dot. systemu opinii

Informacje dot. systemu opinii

Sklep Karnisz-e.pl zbiera opinie o jakości świadczonych usług. Opinie pochodzą wyłącznie od klientów, którzy dokonali w sklepie zakupów oraz wyrazili zgodę na wykorzystanie danej osobowej w postaci adresu email w celu wysłania przez sklep wiadomości z zaproszeniem do wypełnienia formularza opinii. Podczas składania zamówienia w sklepie klient jest proszony o dobrowolne zaznaczenie pola checkbox w celu wyrażenia zgody na przetwarzanie adresu email w celu zbadania opinii o poziomie zadowolenia z przeprowadzonego zakupu.
Zaznaczenie powyższego pola checkbox jest dobrowolne i jego brak nie ma wpływu na przebieg zamówienia.
Po kilku dniach od dokonania zakupu sklep wysyła do klienta email z prośbą o wystawienie opinii i linkiem do formularza, gdzie klient podaje swoje dane:
  • nazwę (nick lub imię),
  • adres email,
  • numer zamówienia
oraz ocenia metodą gwiazdek (od 1 do 5) cztery kryteria zakupu:
  • jakość obsługi klienta
  • czas realizacji zamówienia
  • cenę produktów
  • jakość produktów.
Klient musi także wybrać czy poleca zakupy w sklepie czy nie oraz podać krótki komentarz opinii. Może też dodatkowo napisać recenzje zakupionych produktów.

Sklep posiada własny moduł umożliwiający wyświetlanie opinii / recenzji, które są przesyłane przez klientów. Moduł jest niezależny od innych sytemów opiniotwórczych i działa jako niezależny moduł sklepu. Opinie o sklepie są wyświetlane w formie wysuwanej zakładki.

Klient może wystawić opinię o sklepie również z poziomu modułu po jego rozwinięciu klikając na przycisk DODAJ NOWĄ OPINIĘ O SKLEPIE . Po kliknięciu na ten przycisk klient zostaje przeniesiony do formularza opinii. Aby wypełnić formularz klient musi się zalogować do sklepu swoim adresem email.

Opinia klienta o sklepie oraz recenzja produktów jest dodatkowo weryfikowana przez administratora sklepu i widoczna po jej zatwierdzeniu. Podczas weryfikacji sprawdzamy czy użytkownik wystawiający opinię/recenzję z podanego adresu email rzeczywiście dokonał zakupu w naszym sklepie i czy recenzja dotyczy zakupionego produktu.
Średnia ocena każdego klienta o sklepie jest obliczana przez sklep na podstawie ilości gwiazdek w czterech ocenianych kryteriach. Ocena produktu w jego recenzji wyraża się ilością zaznaczonych gwiazdek:
Ocena produktu 1/5  Kiepski, odradzam
Ocena produktu 2/5  Słaby, nie spełnia oczekiwań
Ocena produktu 3/5  Średni, dostateczny
Ocena produktu 4/5  Dobry
Ocena produktu 5/5  Bardzo dobry, świetny
 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Ustawienia ciasteczek możesz zmienić w swojej przeglądarce.Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu