Strona główna » Marcin Dekor

Marcin Dekor

Nasi producenci Marcin Dekor

to jeden z wiodących polskich producentów karniszy i akcesoriów do dekoracji okien. Firma Marcin Dekor powstała w 1989 roku, na początku zajmując się importem artykułów dekoracyjnych. Rok później wdrożyła już własną produkcję i przez wszystkie lata rozszerzała asortyment produktów, współpracując także stale z zachodnimi producentami.

 

Przez ponad 27 lat istnienia i dostarczania coraz lepszych produktów firma wypracowała wysoką pozycję rynkową i cały czas się rozwija kreując i wprowadzając na polski rynek nową jakość produktów. Marcin Dekor ma własną linię produkcyjną oraz duże powierzchnie magazynowe, które umożliwiają szybkie zaopatrzenie  współpracujących sklepów w cały asortyment.

Marcin Dekor biura  
alt


Największe atuty firmy Marcin Dekor to: oryginalne wzornictwo, coraz wyższa jakość, umiarkowana cena oraz nielimitowana dostępność. Misją firmy jest tworzenie własnych oryginalnych kolekcji produktów oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. Marcin Dekor posiada własne biuro projektowe, w którym nieustannie powstają nowe wzory i całe kolekcje karniszy oraz galanterii do dekoracji okien. Kreatywne podejście do produktu owocuje wieloma opatentowanymi wzorami i ciekawymi rozwiązaniami.

 

Asortyment jest starannie przemyślany, dzięki temu powstają kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają zarówno dekoratorom wnętrz jak i indywidualnym klientom tworzenie jednolitych i spójnych projektów dekoracji. Produkty marki Marcin Dekor posiadają walory estetyczne i użytkowe, są praktyczne w zastosowaniu. Szeroka ich gama umożliwia zrealizowanie nawet bardzo wyrafinowanych projektów.

Marci Dekor salon pod Warszawą


Marcin Dekor projektuje i produkuje własne linie produktowe pod odrębnymi markami określającymi ich specyfikę. Obok tradycyjnej kolekcji karniszy Ø 19 mm, Ø 25 oraz o przekroju kwadratowym 20 mm, popularnej jako kolekcja Gral, w ciągu ostatnich lat powstały następujące marki bazujące na najświeższych trendach:
 
BLACK & WHITE - kolekcja karniszy czarno białych   Q-System WAVE - system do układania zasłon w falę, utrzymujący idealny porządek  Residence to kolekcja stylowych karniszy o średnicy rury 35 mmKolekcja karniszy szynowych Square LineUniwersalny system karniszowy Top Line 

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Ustawienia ciasteczek możesz zmienić w swojej przeglądarce.Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności .
Nie pokazuj więcej tego komunikatu